Škoda Auto pomáhá i u nás

Občanské sdružení Logo, z.s. děkuje společnosti Škoda Auto a.s. za poskytnutí automobilu na podporu terénní služby raná péče. Velice si vážme podpory a empatie, kterou dlouhodobě poskytujete našim klientům. Děkujeme:)

V rytmu UKULELE

Ve středu, 17. června jsme uspořádali společenskou akci, koncert kapely UKULELE TROUBLEMAKERS. Na nádvoří brněnské radnice jsme tak měli možnost slyšet řadu legendárních hitů, tentokrát v podání pánů, hrajících na tento neotřelý nástroj. Lidé se dobře bavili, tancovali, popíjeli naše speciální drinky, a v neposlední řadě podpořili dobrou věc. Výtěžek z koncertu půjde ve prospěch dětí s poruchou komunikace a hybnosti.

Samotná akce začala v sedm hodin, a to koncertem výše zmíněné kapely. A stálo to za to. Že nám představili svět popu z druhé strany, se dalo čekat. Že to bude takový fičák, čekal ovšem málokdo. Kapela byla věrná svému názvu, což ještě umocnil samotný prostor nádvoří Staré radnice.

Večer jsme si skutečně užili. Jak my, tak kapelníci, a věříme, že Vy také. Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás touto cestou podpořili a pomohli tak našim klientům najít cíl své cesty. Těšíme se příště.

Akce se konala pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.

Podpořte nás jedním kliknutím do 24. června!

To, že nám můžete pomáhat nákupem přes GIVT určitě víte :) V těchto dnech nám ale můžete pomoci jednoduše na dálku jedním kliknutím!

Stáhněte si Pomocníka do vašeho internetového prohlížeče a my za to dostaneme od Givtu 50 Kč.

Pomocníka si přidejte tady bit.ly/50Kc-pro-OS-Logo

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z Vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník Vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné.

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení příspěvku mezi Vaše blízké, vážíme si toho!

Přejeme všem dětem krásný den plný radostí a skopičin:)

První podnět k založení dne, který by oslavoval děti, vznikl v Turecku při založení Národního shromáždění 23. dubna 1920 během Turecké války za nezávislost. Tehdejší ochránce národních práv Mustafa Kemal prohlásil, že důležitou součástí k budování nového státu jsou děti. Proto ustanovil 23. duben jako Den dětí, který obyvatelé Turecka slaví dodnes a je státem uznávaným svátkem.

Ačkoliv řada z nás již dětmi není, nevěřte tomu. Dětmi zůstáváme uvnitř napořád:)

Ukulele Troublemakers pro Logo

Občanské sdružení Logo zlákalo skvělé UKULELE TROUBLEMAKERS k účasti na benefičním koncertu pod širým nebem v centru Brna, jehož celý výtěžek poputuje na podporu dětí a osob s poruchami komunikace a hybnosti.

Přijďte se pobavit, pokecat, zasmát a přitom přispět na dobrou věc! Pomůžete tím zpříjemnit životy těch, kteří to nemají úplně jednoduché. Cena vstupenky v předprodeji je 200 Kč, na místě pak 250 Kč. Děti do 12 let zdarma!

Můžete se těšit na skoro dvouhodinový koncert skupiny Ukulele Troublemakers, kteří to umí parádně rozjet a čeká vás také vystoupení mladého talentu Josepha Niznera. Samozřejmostí je vychlazené čepované pivo a koktejl bar.

Vstupenky je možné v předprodeji zakoupit zde.

Sledujte naši FB událost, těšíme se na Vás!

DS Logáček opět v provozu

Milí rodiče,

máme pro Vás dobrou zprávu, od 4. 5. 2020 znovu otevíráme dětskou skupinu DS Logáček!

Jsme rádi, že jste spolu s námi přečkali tuto nelehkou situaci, a již se moc těšíme na opětovné shledání. Protože myslíme především na zdraví Vás a Vašich dětí, zavedli jsme několik bezpečnostních a hygienických opatření, která je budou chránit.

Během celého dne bude provoz Logáčku probíhat se zvýšeným hygienickým režimem, prostory budou pravidelně dezinfikovány a personál bude vybaven ochrannými prvky.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Tým OS Logo

Poděkování Mikro Trading a.s.

Rádi bychom poděkovali za krásné hračky, které jsme obdrželi od společnosti Mikro Trading a.s. Hračky, které jsme rozdali dětem na rozloučenou s naší ranou péči, udělaly velkou radost!

Tímto moc děkujeme našemu dlouholetému sponzorovi a těšíme se na další spolupráci.

Tým OS Logo

Světový den zdraví

Občanské sdružení Logo z.s. se připojuje k oslavě Světového dne zdraví. Zejména v dnešní nelehké době je důležité držet při sobě a vzájemně si pomáhat.