DS Logáček opět v provozu

Milí rodiče,

máme pro Vás dobrou zprávu, od 4. 5. 2020 znovu otevíráme dětskou skupinu DS Logáček!

Jsme rádi, že jste spolu s námi přečkali tuto nelehkou situaci, a již se moc těšíme na opětovné shledání. Protože myslíme především na zdraví Vás a Vašich dětí, zavedli jsme několik bezpečnostních a hygienických opatření, která je budou chránit.

Během celého dne bude provoz Logáčku probíhat se zvýšeným hygienickým režimem, prostory budou pravidelně dezinfikovány a personál bude vybaven ochrannými prvky.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Tým OS Logo

Poděkování Mikro Trading a.s.

Rádi bychom poděkovali za krásné hračky, které jsme obdrželi od společnosti Mikro Trading a.s. Hračky, které jsme rozdali dětem na rozloučenou s naší ranou péči, udělaly velkou radost!

Tímto moc děkujeme našemu dlouholetému sponzorovi a těšíme se na další spolupráci.

Tým OS Logo

Světový den zdraví

Občanské sdružení Logo z.s. se připojuje k oslavě Světového dne zdraví. Zejména v dnešní nelehké době je důležité držet při sobě a vzájemně si pomáhat.

Světový den porozumění autismu

Pojďte se spolu s námí přidat k dnešní oslavě Světového dne porozumění autismu, který připadá na 2. dubna.

Sledujte naše facebookové stránky www.facebook.com/www.oslogo.cz/, kde jsme si pro vás u této příležitosti připravili každodenní program zábavných aktivit pro celou rodinu z podmořského světa!

Vaše OS Logo

Omezení provozu DS Logáček

Vážení a milí klienti,
v návaznosti na aktuální situaci s bojem proti koronaviru jsme uzavřeli dětskou skupinu DS Logáček od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání.

Více informací o uzavření dětských skupin v Brně-městě se můžete dočíst zde https://www.brno.cz/brno-aktualne/co-se-deje-v-brne/a/brnenske-materske-skoly-se-zavrou-zajistena-bude-pece-o-deti-zamestnancu-izs/.

Přesné znění nařízení Rady města Brna o uzavření dětských skupin naleznete zde https://www.brno.cz/sprava-mesta/dokumenty-mesta/vyhlasky-a-narizeni/?cislo=3771&rok=2020&dokument=4&platnost=1

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám plně k dispozici. O dalších krocích Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním pevného zdraví,

tým OS LOGO

K aktuální situaci

Naši milí klienti a přátelé OS Loga,

vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru a nouzového stavu ČR jsme omezili osobní konzultace v rámci poskytování sociálních služeb, ale jsme a budeme pro Vás dostupní na telefonu a emailu. Určitě se na nás obracejte, pokusíme se Vám pomoci, jak jen to bude možné.

Držte se v těchto dnech, přejeme hodně zdraví a brzy zase naviděnou.

Tým OS Logo

Kognitivní trénink v Logu

Občanské sdružení Logo z.s. nově nabízí lekce kognitivního tréninku. Pro koho je kognitivní trénink určený? Pro osoby po cévní mozkové příhodě, nádorovém onemocnění mozku, úrazu hlavy či infarktu, které v důsledku těchto událostí trpí poruchou paměti, pozornosti a komunikace. Co to obnáší? V rámci kognitivního tréninku s Vámi budeme rozvíjet paměť, jemnou motoriku, koncentraci na úkol, porozumění textu a symbolům a mnoho dalšího.

Nad rámec kognitivního tréninku nabízíme našim klientům odborné sociální poradenství (pomůžeme Vám zorientovat se v příspěvcích, na které máte nárok) a psychologické poradenství (pro klienty i rodinné příslušníky).

Kdy? Lekce budou probíhat od 4.2.2020, každé úterý od 10:00 do 11:00.
Kde? V sídle Občanského sdružení Logo z.s. na adrese Renneská třída 45, Brno 639 00

V případě zájmu se prosím přihlaste do 20.1.2020 na email: losenicka@oslogo.cz nebo na čísle: +420 775 568 565.

Lekce jsou pro přihlášené účastníky bezplatné

Tramvají Brnem s Logem

Občanské sdružení Logo z.s. ve spolupráci s DPMB Vás zve na jízdu tramvají po městě Brně. Konkrétně se jedná o to, že po celý měsíc leden budete mít možnost poznat naše sdružení, potažmo služby, které Vám nabízíme. A to formou propagačních materiálů, kterými jsme tramvaj vyzdobili. Tramvaj bude jezdit do konce ledna, a trasa, kudy pojede, se bude střídat. Prostě tak, abychom s Vámi projeli celé Brno.

  

Pomáháme osobám s poruchami komunikace a hybnosti od roku 2002

Adventní benefiční koncert 2019

Vánoce jsou náš nejkrásnější svátek, a v dnešní uspěchané době i příležitost zvolnit. Trávit čas s rodinou, potkat se s přáteli, případně poznat i nové. To vše, dohromady s vánoční atmosférou zažijete na Adventním benefičním koncertu. Ten pořádá Občanské sdružení Logo 14. prosince od 17:00 v prostorách Červeného kostela v Brně. Zahrají Brno Gospel Choir a věříme, že se Vám bude vystoupení zmíněného sboru líbit. Výtěžek benefičního koncertu bude věnován na podporu osob s poruchami komunikace a hybnosti.

Vstupenky můžete aktuálně zakoupit na https://goout.net/cs/listky/adventni-beneficni-koncert-brno-gospel-choir/irlf/