Raná péče

Dojíždíme do rodin s dětmi s poruchami komunikace a hybnosti, a to od narození dítěte až do 7 let. Jedná se zejména o děti s neurovývojovými poruchami, jako jsou např. poruchy autistického spektra nebo vývojová dysfázie. Důležitý je fakt, že klientem této služby není pouze samotné dítě, ale celá jeho rodina.

Průběh konzultací i délka je přizpůsobena potřebám a zájmům celé rodiny. Po předchozí domluvě je možnost navštívit prostory našeho sdružení, které jsou zcela přizpůsobeny vašim potřebám. 

Pořádáme speciální týdenní pobyty či setkávání rodin. Vlastníme širokou škálu pomůcek, které je možné si u nás bezplatně zapůjčit. 

Služba je poskytována bezplatně v rámci Jihomoravského kraje do 50 km od sídla organizace.

Kvalitu našich služeb garantuje Asociace rané péče České republiky z.s..

Více zde:

Často kladené otázky

Všechny naše sociální služby jsou poskytovány naprosto bezplatně. 

Pokud máte zájem o naši službu, stačí, když nám zavoláte na telefonní čísla 775 564 605 nebo 775 564 615. Případně se k nám můžete zastavit osobně na adresu Renneská třída 45 v těchto otevíracích hodinách:

PO – PÁ: 7:30 – 16.00
SO – NE: zavřeno

Ano. Jako klient máte právo služby kdykoliv, i bez udání důvodu, ukončit.
My jsme ale samozřejmě rádi, když se s námi o svůj důvod ukončení spolupráce podělíte. Bereme tyto připomínky jako podněty k dalšímu zlepšování našich služeb.

Ne, v žádném případě! Ve vztahu s našimi klienty velmi dbáme na dikrétnost a mlčenlivost. Dodržujeme také pravidla  GDPR, tudíž informace o Vás nikomu dalšímu nepředáváme.